O nás

Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Máme k dispozícii skúsený tím odborníkov. Prostredníctvom našich špecialistov zaisťujeme na profesionálnej úrovni všetky montážne a servisné služby. Okrem servisu elektronických zariadení sa zaoberáme aj Zberom elektroodpadu, opotrebovaných pneumatík a kuchynského oleja.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.

 

 

Firma vznikla v roku 1990 ako pokračovateľ servisu Multiservis – firmy TESLA ELTOS. Cieľom firmy bolo od počiatku zabezpečovať komplexné služby servisu spotrebnej elektroniky pre popredných výrobcov, predajcov a spotrebiteľov.

V počiatkoch bol servis jedným z najbližších servisných partnerov Tesla Orava, neskôr OTF NižnáOVP, a neskôr prvým servisným spolupracovníkom značky ORAVA. Postupne sa servis stal záručným servisným strediskom aj pre značky GoldStar, neskôr LGDaewooSamsung,OTAVAFinlux

Mascom,  Inspire, ako aj dlhoročným garantom servisu TESLA TV pre Slovensko. V súčastnosti servisné stredisko KAINZ SERVICE je garantom servisu značky FUNAI na Slovensku, ako aj záručným servisným strediskom pre Panasonic,  Kaufland Slovensko, a značiek tu predávaných ako je HometechHomefriend a mnoho ďalších. V oblasti po-záručného servisu, servis poskytuje komplexné riešenia servisu spotrebnej elektroniky, malých domácich spotrebičov, počítačov a noteookov. KAINZ SERVICE je centrálnym servisným strediskom automatických bránových systémov a vrátnikov značiek Avidsen a Ever Clasicpredávaných spoločnosťou METRO na Slovensku.

Naďalej poskytujeme servis televízorov, LCD aj DVD značky TESLA. Sme partnerom predajcov NAY,TPDHomeCreditTriangel ako aj reťazcov na Slovensku   KAUFLANDMETROTESCOOKAY,CARREFOUR. KAINZ SERVICE je servisným partnerom IBN Slovensko, siete Technomarket na Slovensku.

Servis má priame napojenie na výrobcu značky Funai, je členom európskej servisnej siete Arconet. Priame styky udržuje aj s ďalšími poprednými výrobcami spotrebnej elektroniky ako BEKO a VESTELv Turecku, LINIA PolskaM.A.T.A Czech RepublicOFO INVESTMENTS LTD a ďalšími.

V súčasnosti rozsahom poskytovaných servisných služieb je KAINZ SERVICE jedným z popredných servisných stredísk na Slovensku s pôsobnosťou pre celé územie Slovenska.

V poslednej dobe KAINZ SERVICE nezostal len pri tradičnom riešení servisných služieb, ale v snahe o komplexnosť a maximálnu ústretovosť k zákazníkovi, započali sme aj zber, odvoz a ekologickú likvidáciu elektrického a elektronického odpadu. Komplexnosťou poskytovaných služieb od záručných opráv, možnosť opráv na byte zákazníka, pozáručného servisu širokého sortimentu elektrických a elektronických výrobkov, ako aj zabezpečovaním zberu, dopravy a likvidácie elektroodpadu sa KAINZ SERVICE zaradil medzi najprogresívnejších poskytovateľov servisných služieb pre firmy aj zákazníkov na Slovensku.

V prípade Vášho záujmu o naše služby alebo akékoľvek doplňujúce informácie, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Servisné stredisko Vás privíta dispečingom s fundovaným kolektívom pracovníkov, ktorí budú ochotne riešiť Váš problém, alebo požiadavku. Naši pracovníci Vám radi poskytnú ďalšie podrobné informácie a profesionálny servis.

Dôvera a spokojnosť zákazníkov, nás stále viac zaväzuje a núti poskytovať kvalitné, komplexné služby a maximálne využívať dosiahnutý technický a ľudský potenciál našej spoločnosti.

KAINZ SERVICE

Bratislava